Image Caption

Wydruki w kolorze za grosze

Image Caption

Xerox® ConnectKey™

Image Caption

Xerox Business Partner

Image Caption

Profesjonalny serwis

Image Caption

Profesjonaliści w druku

 

Xerox® ConnectKey™

Technologia odpowiednia dla dzisiejszych wyzwań i jutrzejszych zadań

Pobierz folder >

Drukarki wielofunkcyjne z wbudowanym oprogramowaniem ConnectKey™ dostarczają istotnych korzyści małym i średnim przedsiębiorstwom, a także klientom korporacyjnym. Te drukarki wielofunkcyjne po prostu wykonują swoje zadania – dzięki czemu możesz skoncentrować się wyłącznie na pracy, a nie na technologii.


 

Drukarki wielofunkcyjne, dzięki którym Twoja praca stanie się prostsza.

ConnectKey jest oprogramowaniem, które dostosowuje drukarki wielofunkcyjne do sposobu, w jaki wykonywana jest praca.

Dzięki oprogramowaniu ConnectKey, możesz zrobić znacznie więcej, niż tylko wydrukować dokument, zeskanować go, wysłać faksem lub skopiować. Możesz drukować z niemal dowolnego miejsca dzięki funkcjonalności mobilnego drukowania. Co więcej, dokumenty mogą być skanowane bezpośrednio do usług w chmurze takich, jak Google Drive, Evernote, czy Microsoft Office 365 dla przechowania i wspólnej pracy.

Możesz tworzyć proste aplikacje i instalować je w drukarce wielofunkcyjnej za pomocą łatwych w użyciu narzędzi. Na przykład, towarzystwo ubezpieczeń zdrowotnych może dodać w swoim urządzeniu funkcję, która umożliwia skanowanie wniosków o refundację bezpośrednio do ich systemu płatności za jednym dotknięciem.

Specjaliści IT mogą łatwo zarządzać drukarkami wielofunkcyjnymi z oprogramowaniem ConnectKey i uczynić aplikacje bardziej dostępnymi dla Twoich pracowników – bezpośrednio z poziomu ekranu dotykowego urządzenia. Dodatkowo oprogramowanie ConnectKey zapewnia wspólny interfejs użytkownika dla wielu urządzeń – czyniąc je łatwymi w użyciu.

Podczas korzystania z drukarek wielofunkcyjnych ConnectKey Twoje dane są zabezpieczone i chronione przed złośliwym oprogramowaniem za pomocą zabezpieczeń McAfee.

Drukarki wielofunkcyjne ConnectKey dostosowują się do Twojego sposobu pracy – w podróży, wirtualnie oraz w chmurze – możesz skupić się na tym, co ważne: Twoim biznesie.